Rozhlas - aktuální hlášení 

 


::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Připomínáme občanům, aby nezapomněli odevzdávat své žádosti o zřízení vodovodní přípojky.

Tyto žádosti si musí každý nově osobně vyřídit na Vak Holešov, Za Cukrovarem 278, kde dostane i všechny informace.

Na pobočce VaK a.s Holešov je potřeba si nejprve telefonicky domluvit schůzku na tel. čísle 573 502 834, ale pozor na provozní dobu, která je pouze v úterý a to od 7 -11 a 11:30 - 15 hodin

 

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::Pan Kulenda z Němčic přijímá objednávky na 16 - ti týdenní kuřice. Barva - hnědá, bílá, černá, kropenatá. Cena 165 kč / ks. Objednávat můžete na adrese Zdeněk Kulenda, Němčice 14, tel. 732 581 584, nebo u Kaňů na č.p. 143. Termín prodeje pak je 22.5. 

 

::::::::::::::::::::::::::::::::::::Hledáme pracovníka, který by měl zájem o místo na sečení travnatých ploch v naší obci. Případní zájemci o tuto práci a pro více informací můžete kontaktovat předsedu OV  R. Kaňu.

 

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::Prosíme občany, aby dodržovali pořádek v naší obci i kolem ní a nezakládali  tak černé skládky. Dále žádáme občany, aby nedělali hromady kolem kontejnerů. Pokud jsou kontejnery plné, počkejte na jejich vyvezení, popřípadě využijte sběrného dvora v Holešově, kde mají občané Količína možnost odvézt jakýkoliv odpad kromě suti zdarma. Jen pro informaci - při akci ukliďme Česko - ukliďme Količín bylo nasbíráno jen kolem naší obce na 40 pytlů s různými odpadky . Tímto bych chtěl poděkovat všem, kteří se této akce zúčastnili. Važme si prosím přírody a svého okolí, ve kterém žijeme.

 

::::::::::::::::::::::::::::::::::