Rozhlas - aktuální hlášení 

 

 

::::::::::::::::::::::::::::::::Upozorňujeme občany Količína, zejména ty, co bydlí směrem na Pravčice, že v následujících dnech bude zvýšená průjezdnost nákladních vozidel touto ulicí. Jakmile bude vše připraveno, začnou vozit nákladní vozidla materiál ze skládky u družstva na probíhající stavbu D49 mezi Količínem a Pravčicemi. Z tohoto důvodu necháme odstranit zpomalovací retardér, který je umístěn v tomto úseku, aby netrpěly okolní domy otřesy. Všechna tato dotčená místa budou osazena omezujícími dopravními značkami a budeme požadovat i namátkový dohled městské policie Holešov. Prosíme tímto občany o trpělivost a děkujeme za pochopení.

 

 ::::::::::::::::::::::::::::::::Dovolte, abychom vás pozvali opět po roce na přátelské posezení u zvonu, které se uskuteční již tento pátek 10.5. od 18 hodin na zahrádce hostince U Tří lip.

 

:::::::::::::::::::::::::::::::: V pondělí 13.6. během dne, proběhne

zapisování stavu elektroměrů od všech dodavatelů . Kdo nemáte elektroměr dostupný,

zanechte papír se stavem elektroměru na viditelném místě.

 

 

:::::::::::::::::::::::::::::::::Upozorňujeme občany Količína, že v pondělí 20.6. od 7:30 – 13 hodin bude ve většině naší obce odstávka elektrické energie. Podrobný seznam dotčených domů naleznete na našich webových stránkách, případně v informační tabuli.

 

:::::::::::::::::::::::::::::::Česká pošta oznamuje, že její provozovna v Holešově bude uzavřena celý den v sobotu 18. června z provozních důvodů