Letní brigády v roce 2017

21.03.2017 22:08

Určená částka je ve výši té loňské a umožní zaměstnání kolem sto dvaceti studentů. Brigády jsou určeny pro žáky nebo studenty od patnácti let věku a pouze pro ty, jenž mají trvalé bydliště v Holešově nebo místních částech - Dobrotice, Količín, Tučapy a Žopy. Budou probíhat na podobných místech jako v minulých letech v době letních prázdnin ve čtyřech turnusech vždy po dvou týdnech. Mzda bude v hodnotě oficiální minimální mzdy. Začínat se bude první týden v červenci.

UPOZORNĚNÍ – Přihlášky k brigádám budou pracovníky Městského úřadu přebírány od úterý 2. května.
Důvodem je skutečnost, že je třeba přesně podle aktuální potřeby určit místa i termíny, kde budou probíhat, kolik studentů bude na jednotlivá místa určen, a kdo bude za ně odpovídat a zadávat práci. Přihlášky před tímto datem nebudou přijaty. Více informací se zájemci dozvědí během měsíce dubna.