POLICISTA ROKU 2016

Dne 22. září ve večerních hodinách se ve Španělském sále Pražského hradu uskutečnil již 17. ročník prestižní ankety POLICISTA ROKU 2016. Etická komise Policie ČR navrhla z desítek nominovaných policistů a občanských zaměstnanců následující vítěze.

Nejlepším učitelem policejní školy se stal plk. Petr Benda - vedoucí oddělení policejních činností z Vyšší policejní školy a Střední policejní školy MV v Holešově. Kromě úspěšné učitelské práce se aktivně účastní dalších pedagogických činností. Spolupodílí se na tvorbě, realizaci a evaluaci vzdělávacích programů pro vyšší odbornou školu, střední odbornou školu a kurzů pro příslušníky Policie ČR a zaměstnance MV. Aktivně se zapojuje do spolupráce se sociálními partnery školy.

Obecní výbor v Količíně moc gratuluje k tak velkému úspěchu, a jsme rádi že v Količíně takové občany máme.

Zdroj: PČR