Přípojky a následné osazení šachet vodoměry

V těchto dnech se v naší obci pracuje na připojení z hlavního vodovodního řádu k šachtám. Navrtávky do hlavního vodovodnho řadu provádí firma VHS Javorník  CZ a PSM plus. Přednostně se dělají navrtávky z asfaltové komunikace( z větší části už je provedeno ), protože na půlku srpna je již domluvena firma, která bude v obci dělat asfaltové povrchy. Před navrtávkou je potřeba, aby si občané Količína připravili samotný výkop na šachtu a pak od šachty až k hlavnímu vodovodnímu řadu. Velké šachty můžou být uložené do výkopu, malé šachty se budou dávat do výkopu až po osazení vodoměrem.

Firma VaK a.s. začne šachty osazovat  vodoměry,  až budou vyřízeny všechny dokumenty. Nejdříve však až od 9.8.2021. Nevolejte prosím na VaK a.s. ohledně osazení šachet vodoměrem dříve, než budete na těchto stránkách a obecním rozhlasem informováni .                                                                                                                     

 

 

Pojízdné prodejny v Količíně


Prodejna pečiva: PAULLA,s.r.o.  Lipník nad Bečvou

 

každý pátek od 11.20 - 11:35 hodin u autobusové zastávky.

 

Prodejna masa a uzenin: Řeznictví a uzenářství Matula, Lechotice

každé úterý od 7.00 hodin u autobusové zastávky.

( čas je orientační

 -  zpoždění nelze ovlivnit )