Udržování pořádku kolem kontejnerů

Žádáme občany, aby byli ohleduplní a udržovali pořádek v obci, hlavně kolem kontejnerů. Víme, že kapacitně nestačí kontejnery hlavně na plasty, a to i přesto, že bylo vybudováno nové stanoviště kontejnerů. Zároveň je ale nepřijatelné, aby lidé dělali to, co dělají ( viz foto). Pochopitelné by ještě bylo, když bude vedle kontejneru řádně zabezpečený pytel a nebude tak hrozit případné rozfoukání po celé obci. Častým případem je, že kolem kontejneru najdeme taky věci, které tam nemají co dělat, jako je železo, porcelán, či hadry a další. Pokud se situace nezlepší, budou na těchto místech nainstalovány fotopasti a poté budou tito občané pokutováni!!! Což si myslím, že snad nikdo nechceme....

Žijeme na dědině a každý den kolem toho všichni chodíme - buďme aspoň trochu ohleduplní sami k sobě.

Děkuji za pochopení.            Radovan Kaňa

Předseda OV