Udržování pořádku v našem okolí

 

Prosíme občany, aby dodržovali pořádek v naší obci, i kolem ní, a nezakládali tak černé skládky. Dále žádáme občany, aby neodkládali odpadky vedle kontejnerů. Pokud jsou kontejnery plné, počkejte na jejich vyvezení, popřípadě využijte sběrného dvora v Holešově, kde mají občané Količína možnost odvézt jakýkoliv odpad kromě suti zdarma. Jen pro informaci - při akci ukliďme Česko - ukliďme Količín bylo nasbíráno jen kolem naší obce na 40 pytlů s různými odpadky. Tímto bych chtěl poděkovat všem, kteří se této akce zúčastnili. Važme si prosím přírody a svého okolí, ve kterém žijeme.

 

 

Pojízdné prodejny v Količíně


Prodejna pečiva: PAULLA,s.r.o.  Lipník nad Bečvou

 

každý pátek od 11.20 - 11:35 hodin u autobusové zastávky.

 

Prodejna masa a uzenin: Řeznictví a uzenářství Matula, Lechotice

každé úterý od 7.00 hodin u autobusové zastávky.

( čas je orientační

 -  zpoždění nelze ovlivnit )